Instalacje odgromowe Kraków

Nasze instalacje odgromowe - Kraków chronią Twoją nieruchomość dzięki zaawansowanym technologiom. Jesteśmy ekspertami w branży odgromowej i oferujemy szereg najwyższej jakości produktów i usług, które zabezpieczają budynki i gwarantują spokój ducha.

Dlaczego warto wybrać sprawdzone instalacje odgromowe - Kraków?

Wyładowania atmosferyczne są nośnikiem ogromnej energii. Jeśli trafią niezabezpieczony budynek, to ta siła może doprowadzić do uszkodzeń. Najmniej poważne są ubytki w elewacji, jednak w uderzenie pioruna może doprowadzić do uszkodzeń w konstrukcji, pożarów – stanowi zagrożenie dla mienia, zdrowia, a nawet życia.

Dlatego wysokiej klasy piorunochrony powinny być niezbędnym elementem każdego budynku. W Polsce właściciele domów jednorodzinnych nie mają obowiązku montażu osprzętu odgromowego  - Kraków. Natomiast jeśli chcesz podnieść bezpieczeństwo, to skontaktuj się z nami. Koszt montażu instalacji jest wielokrotnie niższy niż wydatki niezbędne na naprawę szkód.

ORW-ELS – profesjonalne systemy odgromowe Kraków

Nasze instalacje odgromowe w Krakowie skutecznie chronią przed skutkami wyładowań atmosferycznych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie systemów odgromowych w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem.

Stawiamy na najwyższą jakość. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju przewody odgromowe, uziemienia, złączki i wiele innych.

Nie tylko dostarczamy systemy odgromowe - Kraków, ale także wykonujemy montaż systemów odgromowych w Krakowie zgodnie z najwyższymi standardami. Odpowiednia instalacja jest niezbędna do skutecznego działania piorunochronów. Jeśli interesuje Cię ochrona odgromowa lub potrzebujesz pomocy w podjęciu optymalnej decyzji, to zapraszamy do kontaktu.

Pliki do pobrania

FOLDER - GROMOSTAR OCHRONA ODGROMOWA